• مشاوره و پشتیبانی واتساپ : 0919----8
  • sobhankhorshidi1397@gmail.com
تعمیرات تلویزیون سامسونگ
: سبحان خورشیدی
: 09199513698
: 09160520929

جهت ارتباط با کارشناسان تعمیرات برند سامسونگ با یکی از شماره های بالا تماس حاصل فرمایین

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تلویزیون جعبه جادویی که با آمدنش به خانه ها شروع جدیدی را برای انسان ها رقم زد و به مرور زمان شروع به کار شرکت های تلویزیون سازی.شرکت کره‌ای چندملیتی سامسونگ یکی از تولیدکنندگان خوشنام صنعت تلویزیون است. در حال حاضر تلویزیون‌ های سامسونگ در لیست پرفروش‌ترین تلویزیون‌های تولیدی بازار قرار دارند که هر ساله طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند.

 

تلویزیون سامسونگ

این تولیدات رقیبی جدی برای تلویزیون‌های برندهای سرشناس ال‌جی و سونی نیز به حساب می‌آیند. پیشرفت تکنولوژی در کیفیت تصویر، صدا، بخش گیمینگ و حتی قابلیت‌های اسمارت تلویزیون‌های سامسونگ محسوس است. بیشتر این دستگاه‌ها برای استفاده ترکیبی، نمایش فیلم، نمایش‌های تلویزیونی، محتوای ورزشی، بازی‌های ویدئویی و ... است.اما در کنار داشتن تلویزیون باید به فکر روز مبادا هم بود همان روزی که ممکن است تلویزیون شما نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه و یا هرچیزی که فکرش را بکنید پیدا کند که در آن زمان باید به فکر تعمیرات درخور برای آن باشید.

 

نصب تلویزیون سامسونگ

یکی از مهم ترین کارها پس از خرید هر چیزی اگر نیاز به راه اندازی داشته باشد نصب آن و راه انداختن یا کارگذاشتن آن وسیله است نصب تلویزیون سامسونگ بسیار آسان و راحو است و این شرکت جهانی برای آسودگی مشتریان خود بهترین شیوه نصب را در نظر گرفته است. برای اینکه بتوانید این تلویزیون را نصب کنید و تنظیمات آن را به خوبی انجام دهید، باید مراحل آن را به خوبی بدانید که چه قطعه‌ای را کجا نصب کنید. در حال حاضر تلویزیون‌های زیادی در سراسر جهان وجود دارند و کمتر کسی پیدا می‌شود که یکی از این دستگاه‌ها در خانه خود نداشته باشد. ممکن است برخی از این افراد با روش صحیح نصب تلویزیون آشنا نباشند و گاهی به دلیل عدم آشنایی قطعات و تلویزیون را دچار مشکل کنند.

انجام دادن این کار هم راحت است و فقط امکان دارد که کمی وقت شما را بگیرد. برای اینکه بتوانید این تلویزیون را بر روی میز خود نصب کنید، در ابتدا باید با قطعات آن آشنا شوید. زمانی که شما درب بسته‌بندی تلویزیون را باز می‌کنید، به غیر از تلویزیون و کنترل به چند قطعه برخورد می‌کنید که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تلویزیون خود را به خوبی نصب کنید.

مرحله اول
برای شروع نصب و تنظیمات تلویزیون ال ‌ای‌ دی سامسونگ باید با قطعاتی که برای نصب و تنظیمات تلویزیون LED سامسونگ به کار می‌رود، آشنا شوید. در بسته‌بندی این تلویزیون‌ها قطعاتی مانند پیچ، پایه رومیزی و پایه دیواری وجود دارد که در برخی از تلویزیون‌ها این پایه‌ها بیشتر از یک عدد هستند. در مرحله اول باید ابزاری که برای نصب لازم است را تهیه کنید. برای شروع نوع پیچ‌ها را مشخص کنید و ببینید که پیچ آلن هستند و یا پیچ معمولی، زیرا ابزار آن‌ها با یکدیگر فرق می‌کند. برای پیچ معمولی، پیچ گوشتی دوسو یا چهارسو احتیاج است، اما برای پیچ آلن باید آچار آلن تهیه کرد که در سایزهای مختلف موجود است.

مرحله دوم
در مرحله دوم با توجه به اینکه همه ابزارهای لازم را فراهم کرده‌اید، باید پیچ‌ها را به پایه‌های رو میزی وصل کنید. برای انجام این کار باید پیچ‌ها را برداشته و به سوراخ‌هایی که در پایه‌ها وجود دارد ببندید و در صورتی که پیچی نیز برای بستن به تلویزیون در نظر گرفته شده بود، آن را نبندید تا در مرحله بعد طریقه بستن آن را به شما بگوییم. سعی کنید که پیچ‌ها را به خوبی ببندید تا پایه‌ها نیز به خوبی در جای خود بایستند.

مرحله سوم
در این مرحله از آنجایی که تلویزیون‌های سامسونگ کمی سنگین هستند، این کار به تعداد نفرات شما بستگی دارد. برای شروع باید دو نفر تلویزیون را برداشته و بر روی پایه‌ها قرار دهند و شما باید پیچ‌ها را به پایه‌ها ببندید. راه دیگری نیز برای انجام این کار وجود دارد، اما به تعداد کمتری از افراد نیاز دارد. در این روش شما می‌توانید تلویزیون را بر روی زمین یا میز (ترجیحا میز) گذاشته و پایه‌های آن را ببندید و پس از پایان کار خود تلویزیون را در سر جای خود قرار دهید.

مرحله چهارم
در این مرحله از نصب و تنظیمات تلویزیون LED سامسونگ شما باید از محکم بودن پایه‌ها اطمینان حاصل کنید و با چند ضربه کوچک به اطراف تلویزیون می‌توانید این کار را انجام دهید. به طور مثال کمی تلویزیون را تکان دهید تا از ببینید پایه‌ها نیز تکان می‌خورند یا خیر. در صورتی که همه مراحل را به درستی انجام داده باشید، پایه‌ها به طور کامل ثابت می‌مانند.

مرحله پنجم
این مرحله را در صورتی باید طی کنید که پایه‌ها در مرحله قبل تکان بخورند. در این صورت شما باید تمام این مراحل را از اول طی کنید و دوباره پایه‌ها را ببندید. اگر مشکل شما رفع نشد اصلا جای نگرانی نیست چون تیم زبده و خبره تعمیرات ما مشکل شما را رفع می کنند همانند تعمیر تلویزیون سامسونگ نصب آن هم با ما کار بسیار آسانی است.

 

هزینه نصب تلویزیون سامسونگ

هزینه نصب تلویزیون سامسونگ با توجه به خدمات درخواستی شما مثل نصب اجزای مهم تلویزیون و هرآنچه که به‌ آن‌ مربوط باشد مثل نصب آنتن، سایر تجهیزات تلویزیون و محل مناسب نصب دستگاه نیز متفاوت است. مدل تلویزیون، محل قرارگیری آنتن و همچنین مدت زمان در نظر گرفته شده برای نصب و راه اندازی آن نیز می‌تواند بر هزینه نصب تلویزیون سامسونگ تاثیرگذار باشد.

بیشتر مردم می خواهند قبل از ثبت درخواست خود برای نصب تلویزیون، از چند و چون هزینه نصب تلویزیون سامسونگ و یا ... مطلع باشند.
متخصصان بامهارت ما در زمینه نصب تلویزیون سامسونگ به محض مشاهده درخواست هر مشتری، بررسی وضعیت قرارگیری تلویزیون و آنتن و تجهیزات لازم برای نصب و یا حالات دیگر هزینه نصب تلویزیون سامسونگ را تخمین زده، و به درخواست‌کننده اعلام می‌کنند. به این ترتیب، پیش از اینکه تلویزیون نصب شود، می‌توان برای هزینه برنامه‌ریزی کرد.

 

خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تیم ما در زمینه خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ حرفهای زیادی برای گفتن دارد

تعمیر شکستگی پنل تلویزیون
تعمیر آبخوردگی پنل در تلویزیون
برطرف کردن تاخیر در روشن شدن تلویزیون
رفع مشکل خطوط افقی و عمودی ثابت و متغیر در تصویر
تعویض صفحه نمایش شکسته تلویزیون
تعمیر گیرنده تلویزیون
تعمیر مین برد تلویزیون
تعمیر بک لایت تلویزیون
تعمیر فلت تلویزیون
تعمیر برد پاور تلویزیون
تعمیر صفحه نمایش تلویزیون
تعمیر گیرنده داخلی تلویزیون
تعمیر گیرنده تلویزیون
فقط بخشی از این خدمات است که تیم ما انجام می دهد.

یکی از نکات مهم در انجام تعمیرات تلویزیون، عدم جابجایی آن است. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات تلویزیون مربوط به همین جابجایی‌هاست. گاهی اوقات قطعه ای که تعمیرکاران تلویزیون سامسونگ می تواند آن را تعمیر کند با دستکاری‌های غیر اصولی و یا جابجایی کاملا از دور خارج می شود و باید تعویض شود و هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.
متخصصان کاربلد ما در حیطه فعالیت خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون در منزل شما را اولویت قرار می دهند. در نتیجه با مراجعه به محل شما دست به تعمیرات تلویزیون سامسونگ شما میزنند.

 

مشکلات متداول تلویزیون سامسونگ

هر وسیله ای زمانی مشکل پیدا می‌کند و نیاز به حلش در دستور کار قرار می گیرد تلویزیون سامسونگ دارای یک سری مشکلات معمول و متداول است که ممکن است به احتمال زیاد در زمانی رخ دهد.

عدم نمایش تصویری در تلویزیون با وجود صدا
در ابتدا از دارنده تلویزیون میخواهیم با چند حرکت ساده تلویزیون را بررسی کند، گاهی اوقات با همین راهکارها مشکل تلویزیون سامسونگ شما برطرف می‌شود و نیاز به مراجعه متخصصین به محل شما نیست.

۱- تلویزیون را به مدت چند ساعت از برق کشیده و روشن نکنند و پس از آن دوباره روشن کرده و تصویر را بررسی کنند.
۲-  یا اینکه تمام اتصالات دستگاه های دیگر را قطع کنند و خود تلویزیون را به تنهایی روشن کنند و...
در صورتی که با این تست های ساده مشکل تلویزیون سامسونگ شما رفع نشود رفع نشود، احتمالا مشکل از بک لایت تلویزیون است و باید حتما تعمیرکار متخصص تلویزیون شما را مورد بررسی قرار دهد که تعمیرکاران ما علاوه بر تعمیر بک لایت تعویض بک لایت نصب بک لایت و ... را هم انجام می دهند.

 
خاموشی ناگهانی تلویزیون

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون معمولا در تلویزیون ‌های قدیمی اتفاق می‌افتد اما ممکن است برای تلویزیون های تازه و نو هم رخ بدهد. در بیشتر موارد عمر بالای مین برد تلویزیون باعث خاموش شدن ناگهانی و بروز این مشکل می شود. وجود اختلال در این قطعه هم باعث بروز این مشکل می تواند باشد، در این موارد مین برد اصلی بررسی، در صورت امکان تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض شده است که تعمیر مین برد تعویض مین برد و هرآن چیزی که مربوط به آن باشد توسط متخصصان کاربلد ما انجام می پذیرد.
 و مواردی مانند
تلویزیون روشن نمی‌شود یا دیر روشن می‌شود.
تلویزیون بی دلیل خاموش می‌شود.
تصویر تلویزیون پرش دارد.
ضربه خوردن به تلویزیون
آب خوردگی تلویزیون
بهم ریختگی رنگ در تلویزیون
مواردی که ذکر شد، تنها بخشی از خدمات بی پایان ما برای تعمیر تلویزیون شما است.

 

ضمانت تعمیر تلویزیون سامسونگ

خدمات تیم ما از قبیل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعویض قطعات خراب تلویزیون سامسونگ با قطعات نو نصب تلویزیون سامسونگ و .‌.. همه و همه دارای ضمانت نامه معتبر است. اما این جمله چه معنی می دهد؟ گاهی اتفاق می افتد که مشتری پس از تحویل گرفتن دستگاه تعمیر شده، متوجه ایرادی در آن می شود. در این شرایط باید امکان پیگیری مشکل وجود داشته باشد و ضمانت تعمیر تلویزیون سامسونگ، این امکان را برای شما فراهم می کند.

با توجه به قطعه آسیب دیده و اقدامات تعمیراتی انجام شده، مدت گارانتی متفاوت است. به طور متوسط، شما چند روز فرصت دارید تا در صورت مشاهده ایرادی در عملکرد تلویزیون تعمیر شده خود آن را با ما در میان بگذارید.

آخرین پست ها


تعمیر مین برد تلویزیون

تعمیر مین برد تلویزیون...

مین برد و یا مادر برد جز یکی از...


تعمیر صفحه نمایش تلویزیون

تعمیر صفحه نمایش تلویزیون...

در عصر مدرنیته تلویزیون‌های هوشمند جای خود را در همه...


تعمیر تخصصی صفحه نمایش تلویزیون

تعمیر تخصصی صفحه نمایش تلویزیون...

اگر به درون هر خانه ای نگاهی اجمالی بیندازیم...


تعمیر خرابی های مین برد تلویزیون

تعمیر خرابی های مین برد تلویزیون...

تلویزیون‌های امروزی و هوشمند دارای انواع بردهای مختلفی هستند...


تعمیر کنترل تلویزون

تعمیر کنترل تلویزون...

کنترل تلویزیون، یکی از مهم‌ترین اجزای هر تلویزیونی است...


تعمیرات کنترل های تلویزیون

تعمیرات کنترل های تلویزیون...

تلویزیون یکی از اصلی ترین وسایلی است که وجود...


تعمیر گیرندهای تلویزیون

تعمیر گیرندهای تلویزیون...

دیجیتال واژه‌ای انگلیسی و عبارت است از: دستگاهی که...


گیرنده دیجیتال تلویزیون چیست؟

گیرنده دیجیتال تلویزیون چیست؟...

گیرنده دیجیتال تلویزیون چیست و کارکرد آن چگونه است؟عصری...


پست های برند ها


نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در مشهد

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در مشهد...

تلویزیون‌های سامسونگ در تولید تمامی محصولات خود کیفیت و...


تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد

تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد...

برند ال جی مدت هاست که خود...


تعمیرات تلویزیون ال جی در نیشابور

تعمیرات تلویزیون ال جی در نیشابور...

تلویزیون یکی از اساسی ترین لوازم مصرفی در خانه...


تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نیشابور

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نیشابور...

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ درنیشابور، از تمامی مدل های...


نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در سبزوار

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در...

شرکت ال جی در تاریخ اول اکتبر سال ۱۹۵۸...


تعمیر تلویزیون سامسونگ-samsung-در سبزوار-miri1

تعمیر تلویزیون سامسونگ-samsung-در سبزوار-miri1...

شرکت سامسونگ در سال 1938 در کره جنوبی شروع...